İletişim

Gurmex Nedir?

Gurmex; “Ne Yenir” ve “Nerede Yenir” sorularının cevaplarını arayan, aynı zamanda özet olarak “Gezi Rehberi” ve “Gezilecek Yerler” konularını aynı çatı altında işleyerek bilgiler veren Türkiye‘nin en büyük “Yeme İçme” endeksli gurme gezi sitesidir.

Gurmex.com Ne İş Yapar?

Gurmex® Gurmex.com sitesinin tescilli markasıdır. Gurmex.com yeme içme sektöründe profesyonel işler yapan ve internet üzerinde birikimlerini paylaşmak için yola çıkmış kişilerin bir araya gelmesinden oluşur. Mekan incelemeleri ve seyahat gözlemlerini tarafsız, maddi kaygı gütmeden gerçekleştirmeyi kutsal bir misyon edinmiştir.

Gurmex.com tanıtacağı mekanları kendisi seçer, gurme gezi ve mekan rotalarını kendi tercihleri doğrultusunda belirlediği için seçilen mekanlardan da dolayısıyla herhangi bir ücret talep etmez.

Bende bu ekibin bir parçası olabilir miyim?

Büyüyen bir ekipte yeni rüzgarlara her zaman ihtiyacımız var. Seyahat, Beslenme ve Sağlık, Gurme Mekan bölümlerinde kendisini geliştirmek isteyen herkese kapımız açık.. Lütfen bizimle aşağıdaki iletişim formundan, info@gurmex.com mail adresinden veya 5367410000 nolu cep telefonumuzdan iletişime geçin.