Ana sayfa Kırklareli Ne Yenir İçilir Gıyb-et Steakhouse: Lüleburgaz’da Et Nerede Yenir?

Gıyb-et Steakhouse: Lüleburgaz’da Et Nerede Yenir?

1034
0

Gıyb-et Steakhouse: Lüleburgaz’da Et Nerede Yenir?

Gıyb-et Lüleburgaz Kırklareli keşiflerimizde, hizmet kalitesinden ve lezzetli etlerinden memnun kaldığımız şık bir restoran. Eğer Lüleburgaz’da ne yenir diye merak ediyorsanız Lüleburgaz’ın en iyi restoranları arasında yer alan Gıybet Et Lokantası listelerinizde mutlaka olsun.

Gıyb-et LüleburgazGıybet Steakhouse Restaurant Lüleburgaz

Lüleburgaz gibi gelişmiş ve insan profilinin yüksek olduğu şehirde böyle bir restorana gerçekten ihtiyaç vardı. Aileniz veya sevdikleriniz ile birlikte günün her saati gelip yemek yiyebileceğiniz nezih, temiz ve huzurlu bir atmosferi var. Ferah mekanın oturma düzeni rahat ve masaları çok kullanışlı. Ön kısmında yer alan bahçesi restoranı yaz aylarında daha da keyifli hale getiriyor. Gıybet için güler yüzlü personeli ve zengin menüsü ile Trakya’nın sayılı restoranlarından biri diyebiliriz.

Gıyb-et Lüleburgaz en iyi restoranlar

Yerli şaraplardan oluşan güzel bir kava sahip Gıyb-et Restaurant’ta servis alanında yer alan dolaplardan kendi etinizi seçebiliyorsunuz. Hızlı servis ve kusursuz hizmet ile restoran ne kadar kalabalık olursa olsun sizi mutlu etmeyi başarıyor. Menüleri de oldukça kapsamlı. Tam 32 çeşit meze ve 15 çeşit ara sıcak sunumu yapılıyor.

Gıyb-et Lüleburgaz ne yenir ne içilir

Gıyb-et Lüleburgaz yeme içmeLüleburgaz’da ne yenir içilir?

Biz restoranda dana lokum yedik. İsminin hakkını veren lokumun yağı ve lezzeti tam kararındaydı. Sadece etlerin üzerine koyulan ekmekler kızartılıp biraz yağlanabilirdi. Bahsettiğimiz şekilde servis edilseydi, hem sunum hemde etin ekmeğe vereceği lezzet açısından daha cezbedici olurdu.

Gıyb-et Lüleburgaz steakhouseLüleburgaz’da et nerede yenir?

Ortaya söylediğimiz tulum peynirli salata ve istiridye mantarı ise çok başarılıydı. Tulum peynirli salata porsiyonun büyüklüğü ve lezzetli ile ana öğün olabilecek potansiyeldeydi. İçecek olarak tercih ettiğimiz Chamlija Istıranca şarabı et ile güzel bir kombinasyon oldu.

Gıyb-et Lüleburgaz yemek nerede yenir

Gıyb-et Lüleburgaz'da nerede ne yenir

Denemedik ama burgeri, köftesi ve sucuğu da çok methediliyor. Ayrıca restoran organik kahvaltı servisi ile kahvaltıcılara da göz kırpıyor.

Gıyb-et Lüleburgaz kahvaltı yerleriLüleburgaz’da kahvaltı nerede yapılır?

Bana kalırsa çalışanların profesyonelliği ve güler yüzlü hizmeti restorana her geçen gün daha da değer katıyor. Fiyat performans ise gayet iyi. Şehir standartlarının üzerinde hizmet ve lezzet için iki kişi ortalama 200 TL hesap ödüyorsunuz. Alkollü mekanda kredi kartı geçiyor.

Gıyb-et et lokantası LüleburgazLüleburgaz en iyi restoranlar arasında yer alıyor.

Gıybet Restorana güzel bir video ile veda edelim. Uğrarsanız bizi hatırlayın.

Sevgiyle ve afiyetle kalın.

Gıybet Restaurant Lüleburgaz


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Diğer Lüleburgaz Lezzet Durakları için linke tıklayın.

Gıyb-et Lüleburgaz

Adres: İstasyon Caddesi, Akım Koleji yanı Lüleburgaz / Kırklareli
Telefon: 0288 4155410

Gurmex'i instagramda takip edin

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here