En İyi Kebapçılar Adana 2016

En İyi Kebapçılar Adana 2016

En İyi Kebapçılar Adana listesi yaptık çünkü Adana‘yı Adana yapan asıl lezzet hiç şüphesiz kebapları.. Adana‘ya gelipte kebap yemeden dönmek denize giripte ıslanmamak gibi bir şey.. ? Manzaralı şık restoranların ve mekanların sayısı günden güne artsa da tablacı olarak bilinen seyyar kebapçılara olan rağbet hiç azalmıyor.

Kıyma, kuşbaşı ve ciğeri ile sizin için Adana‘nın en iyi kebapçılarını bir araya getirdik. Adana‘da ne yenir? Adana‘da nerede yenir? sorularının cevabı için buyurun Adana’da en iyi kebapçılar listemize..

2- Kebapçı Mesut
Salaş ortam, güzel kebap.. Porsiyonlar ufak ve diğer kebapçılara oranla pahalı olan Kebapçı Mesut ünlülerin uğrak mekanı.. alkol var kredi kartı geçmiyor.
3- Hasan Kolcuoğlu Kebap
Metrelik kebapları ile meşhur mekanın kebapları lezzetli.. Servis ve hizmet kusursuz.. fiyatlar diğer kebapçılara göre iki tık yukarıda.. Alkol mevcut. Kredi kartı geçiyor.
4- Öz Mas Kebap
Kebapları çok güzel, mezeler bol ve çeşitli.. Hizmet ve servis kalitesi yüksek.. Kredi kartı geçiyor. Alkol yok.
5- Kardeşler Bol Kepçe Lokantası
Bol Kepçe Kebap, kuşkusuz Adana’da ucuz ve lezzetli kebap yenilecek en güzel adres.. Adana‘da çok bilinmeyen bu mekan insanı çatlatana kadar doyuruyor. Servis, hizmet, lezzet çok iyi.. Fiyatlar uygun, kredi kartı geçiyor. Mekanda alkol yok.
6- Öz Gönül Kebap Salonu
Adana da iyi kebap yenebilecek mekanlardan biri.. Servisi, hizmeti, lezzeti ve fiyatları ile gözünüzü ve gönlünüzü doyuruyor. Kredi kartı geçiyor.
7- Tarihi Asmaaltı Kebapçısı
Adana’nın iyi kebapçılarından.. Lezzetli kebapları, nefis ve taze mezeleri var. oldukça salaş mekanda alkol mevcut. kredi kartı geçiyor.
8- Tarihi Adana Kazancılar Kebapçısı
1908’de açılmış Adana’nın en eski kebapçılarından.. Burada da güzel kebap var. İstanbul Nevizade’yi andıran bir atmosfere sahip, fasıllı eğlence mevcut.. Hali ile alkol var. Kredi kartı geçiyor.
9- Birbiçer Kebap
Birbiçer, 1940’lı yıllarda Bakımyurdu Caddesinde (Hacı Bayram) hizmete başlamış.. Mekanda Adana kebap, kaburga, çöp şiş ve ciğer var. Bu mekanda bir ciğer yapılıyor ki hiç sormayın. Bırakın tabağı adama ocağı yedirtir, tek kelime ile muhteşem.. Servis, hizmet, ikramlar güzel.. Fiyatlar uygun, kredi kartı geçiyor. Alkolsüz mekan..
10- Ciğerci Bedo
Ciğerci Bedo her türlü sakatatı şiş olarak yapıyor. Ben bu mekanda size Adana kebap, ciğer ve uykuluk denemenizi öneriyorum. Aynı zamanda mezeleri de enfes.. Servis, hizmet güzel.. Fiyatlar normal, kredi kartı geçiyor. Alkolsüz mekan..

Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve dünyadan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexpo ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz.


 Diğer Adana Lezzet Durakları için linke tıklayın.
Etiketler: Adana’da En İyi Kebapçılar, Adana’nın En İyi Kebapçıları, Adana’nın en ucuz kebapçıları, En İyi Kebapçılar Adana blog, En İyi Kebapçılar Adana forum, En İyi Kebapçılar Adana tavsiye, En İyi Kebapçılar Adana liste, En İyi Kebapçılar Adana 2017, En İyi Kebapçılar Adana 2016, En İyi Kebapçılar Adana öneri, En İyi Kebapçılar Adana isimler, En İyi Kebapçılar Adana kebap, En İyi Kebapçılar Adana 2018
loading...

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik

Name

Website

Phone

Facebook ile Yorum Yazın