Ana sayfa Artvin Ne Yenir İçilir Çardak Restaurant: Artvin’de Köfte ve Şiş Nerede Yenir?

Çardak Restaurant: Artvin’de Köfte ve Şiş Nerede Yenir?

851
0

Çardak Restaurant : Artvin‘de Köfte ve Şiş Nerede Yenir?

Artvin merkezde çok otantik bir mekanda Artvin parmak köftesi ve et şiş yiyeceğiz. Malumunuz her yörenin hatta her şehrin kendine özgü mutlaka bir köftesi bulunuyor. Artvin‘in ise şekil itibari ile Bursa İnegöl köfteye benzeyen parmak köftesi meşhur..

artvinde-nerede-ne-yenir-yemek-yenmeli-en-guzel-iyi-kofte-et-izgara-mangal-balik-mekanlari-cardak-restaurant-restoran-gurme-mekan-gezi-blog

Artvin‘de yiyebileceğiniz meşhur Artvin köftesini yani parmak köfteyi bence en güzel Çardak Restaurant yapıyor. Özenerek pişirilmiş, pamuk gibi dağılan eti ile Et şiş‘de çok lezzetli.. Yine mevsimine göre her zaman taze bulacağınız balık seçeneğini de göz ardı etmeyin. Ben burada hamsi tavayı öneriyorum.

artvinde-et-sis-nerede-yenir-artvin-lezzet-yemek-mekan-restoran-lokanta-duraklari-gurme-restoran-rehberi-cardak-restoran-restaurant-artvin

artvinde-balik-nerede-yenir-deniz-mahsulleri-izgara-raki-balik-mekanlari-cardak-restaurant-restoran-artvin

Genel olarak yemekler lezzetli ve ızgaralar başarılı.. Çardak Restaurant bu özel lezzetleri deneyimleyebileceğiniz Artvin merkezde bulunan en nezih ve atmosferi güzel mekanlardan..  İçinde kış mevsiminde odun ateşi ile yanan bir şöminesi var, aynı zamanda mekanın iç dizaynı tamamen el yapımı..

Çardak Restaurant salaş, samimi, içine alan ve sizi saran bir atmosfere sahip, bayılıyorum böyle mekanlara.. Hele ki müşteriyi kapıda karşılayıp çıkışta kapıya kadar uğurluyorlar ya beni benden alıyor. Müşteriye o samimiyet ve sıcaklığı veren, müşteriyi önemli hissettiren mekanların başarısı kesinlikle tesadüf değil..

cardak-restaurant-restoran-artvin

Kışın şöminede yanan odunların çıkardığı ses, yazın ise terasında otururken mis gibi esen rüzgar ve Artvin‘in şahane havası sizi uzaklara götürürken yemek keyfinize keyif katıyor.

Çardak Restaurant mutfağının lezzet sırrı enfes bir doğa dokusu ve temiz havaya sahip yaylalarda yayılan hayvanların etlerinin kullanılmasından kaynaklanıyor. Aynı zamanda mevsiminde Karadeniz’in en taze balıkları temin ediliyor. Dolayısıyla ustaların el mahareti de devreye girince size sadece lezzetli yemeklerin tadını çıkarmak kalıyor.

artvinde-artvin-koftesi-parmak-kofte-nerede-yenir-cardak-restaurant-restoran-artvin-gurme-blog

Personel güler yüzlü, servis hızlı, ortam nezih ve temiz, hizmet güzel, porsiyonlar doyurucu, fiyatlar uygun.. daha ne olsun?

Bu otantik mekanda içiniz huzur dolacak. Bir yandan nostaljiye doyarken, ortama uygun çalan müziklerle bir yandan da dinleneceksiniz.

Artvin‘e iş seyahati ile her gittiğimde Çardak Restaurant ve Bombacı Burhan‘a mutlaka uğrarım.

İşletmecilerinin ellerine sağlık çok keyifli bir ortam yaratmışlar. Artvin‘e yolu düşen herkese gönülden tavsiye ederim.

cardak-restoran-restaurant-nerede-nasil-gidilir-fiyatlar-fiyat-listesi-menu-yemekler-artvin

Mekanda alkol mevcut.. Özellikle kış mevsiminde karnınız tok olsa bile fonda Türk sanat müziği çalarken şöminenin önünde bir şeyler içip oturabilirsiniz. Bu duyguyu her yerde yaşayamazsınız.

Uğrarsanız bizi hatırlayın..

Çardak Restaurant
Çarşı, Aksakaloğlu İş hanı, Merkez / Artvin
Tel: 0466 212 88 98 – 0466 212 41 57

Etiketler: Çardak Restaurant Menü, Çardak Restaurant Fiyat Listesi,Çardak Restoran,Çardak Restoran Artvin

Gurmex'i instagramda takip edin

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here