E La Pizza & Bistro: Bozcaada’da Pizza ve Makarna Nerede Yenir?

Bozcaada’da Pizza ve Makarna Nerede Yenir? 

E La Pizza & Bistro

Bozcaada’da Pizza yazısı adada alternatif lezzet arayanlar için kurtarıcı olacaktır. “Bozcaada’da ne  yenir?” sorusunu Bozcaada‘ya gelmeden önce kendimize mutlaka soruyoruz. Bu yazımızda ise “Bozcaada’da pizza nerede yenir?” ve “Bozcaada’da makarna nerede yenir?” sorularının cevabını vermeye çalışacağız.

E La Pizza Bozcaada‘nın yeni fakat en iddialı mekanlarından biridir. Çünkü burada yediğiniz pizzalar kalite ve lezzet olarak İstanbul‘u kesinlikle aratmıyor. Görsel anlamda küçük ama şık mekan gözünüze hitap ederken bir yandan keyifli bahçesinde oturup içinizi huzurla doldurabiliyorsunuz.

Bozcaada'da pizza nerede yenir,e la pizza bozcaada

Kırmızı beyaz renkleri ile sizi alıp götüren atmosfer bahçede yer alan bar ile adeta tamamlanmış. Fonda çalan İtalyan müzikleri, usulca esen ada rüzgarı sanki yıllardır Bozcaada‘da yaşıyormuşsunuz da her akşam yemeğini E La Pizza‘da yiyormuşsunuz hissini veriyor.

Bozcaada Pizza Nerede Yenir?

Biz mekanda ıspanaklı peynirli pizza, patlıcanlı ve kabaklı pizza, sucuklu ve kaşarlı pizza deneyimleme fırsatımız oldu. Hepsi birbirinden lezzetliydi. Sebzeli pizzayı veganlar dışında genelde bir çoğumuz tercih etmez. Fakat E La Pizza‘da et ürünlerine göre ciddi ve çok lezzetli bir alternatif olmuş sebzeli pizzalar.. Bunun dışında deniz mahsüllü pizza, antrikot ve diğer et çeşitlerini içeren pizzalarda mekanda mevcut..

Bozcaada'da pizza mekanları,e la pizza bozcaada

Bozcaada'da pizza tavsiye,Bozcaada tayyare pizza, e la pizza bozcaada

Bozcaada'da pizza lisa pizza bozcaada,e la pizza bozcaada

Bozcaada Makarna Nerede Yenir?

E La Pizza‘da enfes İtalyan makarna çeşitleri de var. Sebzeli parmesanlı makarna ve mantarlı soslu makarna beğendiğimiz makarnalar arasında yer alıyor.

Bozcaada'da pizza makarna nerede yenir,e la pizza bozcaada

Bozcaada'da pizza makarna yerleri,e la pizza bozcaada

İncecik kıtır hamur ve bol malzemeli pizzalarını yemelere doyamadık. Üstelik pizzalar ile Bozcaada‘nın en nadide şaraplarını eşleştirme fırsatınız da var. Yazlık mekanın kapalı kısmında oturma yeri bulunmuyor. Fakat Bozcaada‘nın en can alıcı sokaklarından biri olan Lale Sokak’ta yer alan E La Pizza tam köşede konumlanıyor. Dolayısıyla 2 sokakta da sıra sıra masaları ve sıcacık saran bahçesinde aynı anda 20 kişiyi ağırlayabilecek kadar yerleri bulunuyor.

Bozcaada'da pizza mekanları,e la pizza bozcaada

Bana kalırsa Bozcaada‘da bu yaza damgasını vuracak yegane mekanlardan biri E La Pizza olacaktır. 15 yıla yakın Londra‘da yaşamış vizyon sahibi bir işletmeci, müşteri memnuniyeti için çalışan güler yüzlü personeller ve A kalite malzemelerden oluşan muhteşem pizzaları var. Daha ne olsun?

Bozcaada'da pizza fiyatları,e la pizza bozcaada

Uğrarsanız bizi hatırlayın ve mutlaka bizden selam götürün.

Sevgiyle ve afiyetle kalın.

Diğer Çanakkale Lezzet Durakları için linke tıklayın.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve dünyadan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexpo ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz.


E La Pizza & Bistro Bozcaada
Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Lale Sokak  Bozcaada / Çanakkale Telefon: 0530 666 66 02

Etiketler: Bozcaada’da pizza mekanları, Bozcaada’da pizza nerede yenir, Bozcaada’da pizza yerleri, Bozcaada’da pizza italyan, Bozcaada’da pizza en iyi, en iyi Bozcaada’da pizza, en güzel Bozcaada’da pizza.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik

Name

Website

Phone

Facebook ile Yorum Yazın