Ana sayfa Kaş Ne Yenir İçilir Bi Lokma Antalya: Kaş’ta Ev Yemekleri Nerede Yenir?

Bi Lokma Antalya: Kaş’ta Ev Yemekleri Nerede Yenir?

847
1

Bi Lokma Kaş Antalya (Mamas Kitchen): Kaş’ta Ev Yemekleri Nerede Yenir, Kahvaltı Nerede Yapılır?

Bi Lokma nam-ı diğer Mama’s Kitchen Antalya Kaş denildiğinde akla ilk gelen mekanlardan biridir. Anne eli değmiş lezzetler sunan restoranın duvarlarından begonviller sarkıyor ve önünde ufak bir lokma arabası duruyor. Restoran bize göre Kaş’ın en güzel mekanları arasında yer alıyor.

Bi Lokma Kaş,Kaş'ta ev yemekleri nerede yenirBi Lokma Kaş

Bi Lokma atıştıralım derken masanın üstünde bulunan servis kağıtları ise size kısa bir Kaş rehberliği yapıyor.

Bi Lokma Kaş,Kaş'ta nerede ne yenir yeme içme

Kaş’ta Ev Yemekleri Nerede Yenir?

Merdivenleri çıkmak sizi azıcık yoracak belki ama Hükümet caddesinde yer alan Bi Lokma’nın lezzetli yemekleri ve manzarasının tüm yorgunluğunuzu unutturacağından şüpheniz olmasın. Çünkü bu şahane aile işletmesinin yemyeşil bahçesi ve aynı zamanda harika bir Kaş manzarası var.

Bi Lokma,Kaş ev yemeği nerede yenirBi Lokmadan Kaş manzarası

En az manzara kadar ilgi çekici olan bir şey daha var mekanda dondurulmuş malzeme kullanılmadığı gibi herşey elde doğal malzemelerle günlük olarak hazırlanıyor. Bu sebepten ötürü Kaş’ta ev yemekleri nerede yenir sorusunun ilk cevaplarından biri bizim için burasıdır.

Bi Lokma Kaş,Kaş'ta ev yemekleri nerede yenir kahvaltı nerede yapılırKaş’ta ev yemekleri nerede yenir?

Zaten Bi Lokma Kaş’ta ev yemekleri servis eden nadir mekanlardan biri, üstelik menüsü de oldukça geniş. Bi Lokma’da olmazsa olmaz ve mutlaka yenmesi gereken lezzetler var. Bizim size tavsiyemiz Anne böreği, etli yaprak sarma, hünkar beğendi, Anne köftesi ve mantı mutlaka deneyin. Bunun dışında bir çok yemeği de layıkıyla yapıyorlar. Kahvaltısı ve mezeleri de oldukça çeşitli ve lezzetli.

Bi Lokma Kaş,Kaş'ta ev yemeği nerede yenir antalya

Bi Lokma Kaş,Kaş'ta köfte nerede yenirAnne Köftesi – Kaş’ta köfte nerede yenir?

Bi Lokma Kaş,Kaş'ta mantı nerede yenirKaş’ta mantı nerede yenir?

Kahvaltısı nefis, özellikle kendi spesiyalleri olan “Mantarlı anne böreği” anlatılmaz, yenir. 🙂

bi-lokma-kas-kahvaltiKaş’ta kahvaltı nerede yapılır?

Kaş ev yemeği için en iyi adreslerden

Restoran müşterilerini güler yüzle karşılayan samimi çalışanları, sıcacık ortamı ve mutfakta harikalar yaratan maharetli anneleri ile Kaş’ta mutlaka uğramanızı tavsiye ettiğimiz restoranlardandır.

Bi Lokma müdavimlerine süper bir haberimiz daha var. Mekan artık 2. şubesi ile Kaş Uğur Mumcu Caddesinde de hizmet veriyor.

Bir gün Antalya Kaş’a yolunuz düşer ve mekana uğrarsanız bizi de hatırlayın.

Sevgiyle ve afiyetle kalın.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Diğer Kaş’ta Ne Yenir kategorisi mekanları için linke tıklayın.

Bi Lokma Kaş | Mama’s Kitchen

Adres: Andifli Mahallesi, Hükümet Caddesi No: 2 Kaş / Antalya
Telefon: 0242 836 39 42

Etiketler: Kaş’ta kahvaltı mekanları, Kaş ev yemekleri, Kaş’ta kahvaltı nerede yapılır, Kaş nerede ne yenir, Kaş’ta kahvaltıcılar, Kaş’ta kahvaltı, Kaş’ta börek nerede yenir, Kaş’ta manzaralı mekanlar, Kaş’ta bahçeli mekanlar, Kaş’ta ne yenir, Kaş’ta nerede ne yenir, Kaş’ta yemek nerede yenir, Kaş’ta ev yemekleri nerede yenir, Kaş restoranlar, Kaş yeme içme.

Gurmex'i instagramda takip edin

1 YORUM

  1. Ağustos 2015 tarihinde tekrar ziyaret ettiğimiz Bi Lokma Kaş bizi yine yanıltmadı. Kaş’ta ev yemekleri nerede yenir sorusunun ilk cevaplarından biri hala burası. Fakat Kaş gibi atraksiyonu bol bir tatil beldesinde saat 13 sonrası kahvaltı servisi yapılmıyor olmasını şaşkınlıkla karşıladık.
    Mantarlı Anne Böreği aynı lezzet ve kalitesini koruyor. Fiyatlar isim yaptıktan sonra epeyce bir artmış görünüyor. Bir parmak börek 18 TL bizden söylemesi.. 🙂

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here