Ana sayfa İstanbul Ne Yenir İçilir Beş Bıçak Steakhouse: Beylikdüzü en iyi Steakhouse

Beş Bıçak Steakhouse: Beylikdüzü en iyi Steakhouse

625
Gurmex TV'ye Abone Olun

Beş Bıçak Steakhouse istanbul: Beylikdüzü en iyi Steakhouse

Beş Bıçak Steakhouse ‘da yediğimiz etler ve aldığımız hizmet unutulacak türden değildi. O yüzden bu yazımda sizlere istanbul’un en iyi steakhouse’ları arasına girebileceğini düşündüğüm Beşbıçak Steakhouse‘dan bahsetmek istiyorum.

Erdi Özcan Şefin tabiriyle mekanın hikayesi belki uzun yıllar önce çok uzak bir galakside başlamadı. Fakat sektörde eski vitrinde yeni olmalarına rağmen heyecanlı bir ekip ve muhteşem bir konseptle istanbul’da en iyi steak house’lar arasında yer almayı hak ediyorlar.

Beş Bıçak Steakhouse, beylikdüzü en iyi steakhouseBeş Bıçak Steakhouse Beylikdüzü

Burada her ne yerseniz yiyin size özel bir hazırlık sürecinden geçiyor. Ve sunum tamamen yine size özel bir şef tarafından masanızda görsel zenginlikle gerçekleştiriliyor. Tüm personel yetkin, kültürlü ve nazik.. Siparişten servise kadar tüm süreçte zerafet ve özveri var.

Beş Bıçak Steakhouse beylikdüzü, hellim peynirli sosis nerede yenirB&B Hellim Peynirli Sosis

Beş Bıçak Steak Beylikdüzü Ne Yenir?

Beş Bıçak Steakhouse menüsü ve lezzetleri ile de bizi adeta büyüledi. B&B Hellim Peynirli Sosis, İstiridye Mantarı ve Çedar Peynirli Sıcak Dana Füme ile başladığımız akşama Dana Lokum, Küşleme ve B&B Steak Spagetti ile devam ettik. Her bireri tek kelimeyle muhteşemdi. Menüler bence gerçekten çok iyi dizayn edilmiş ve menülerde yer alan lezzetlerin hassas bir çalışma sonucu ortaya çıkarıldığı çok belli.. Sanki istanbul’daki en iyi steakhouselar tek tek gezilmiş ve bir analiz-sentez sürecinden sonra hizmete başlanmış gibi hissediyorsunuz. Mekanda salatalardan, burgerlere, etlerden atıştırmalıklara kadar benzersiz bir deneyim yaşayacaksınız.

Beş Bıçak Steakhouse istanbul,istiridye mantarı nerede yeniristiridye mantarı

Beş Bıçak Steakhouse, cedar peynirli dana fümeÇedar peynirli sıcak dana füme

Beş Bıçak Steakhouse beylikdüzü, istanbulun en iyi steakhouselarıB&B Steak Spagetti – Beş Bıçak Steakhouse Beylikdüzü

Biz gecenin kapanışını enfes bir Havuç Dilim Baklava ile yaptık. Beş Bıçak Steakhouse sunumları ve benzersiz lezzetleri ile kesinlikle hem gözü hem gönlü doyuran bir mekan.. Havuç Dilim Baklava bile masanızda size özel görsel bir şov ile yani emek verilerek servis ediliyor. Altı üstü bir tatlı neden bu kadar uğraşıyorlar acaba diye düşünmedim değil! Aslında sebebi çok basitti, çünkü kapıdan girdiğiniz andan itibaren aldığınız hizmet ve kalite tamamen size özel.. Yani özetle Beş Bıçak Steakhouse her müşterisine kendi özelinde lezzetli ve en önemlisi keyifli bir akşam yaşatmaya çabalıyor.

Beş Bıçak Steakhouse, havuç dilim baklavaİstanbul Beş Bıçak Steakhouse – Havuç Dilim Baklava

Mekanda Katmer‘de ısrarla öneriliyor, fakat biz ilk tercihimizi Havuç Dilim Baklavadan yana kullandık. Nede olsa buraya artık sık sık geleceğimiz için Katmeri bir daha ki sefere bıraktık.

Beş Bıçak Steakhouse,beylikdüzü küşleme nerede yenirBeş Bıçak Steakhouse Küşleme

Beylikdüzü yeme içme yerleri arasında benzersiz bir mekan

Az öncede dediğim gibi Beş Bıçak Steakhouse‘da gördüğünüz her ayrıntı ve yaşadığınız her duygu tamamen size özel.. Örneğin aylarca süren mimari süreç size sadece en iyisini sunmak için, Tavanda yer alan muazzam boğa heykeli sizi hayran bırakmak için, Yine çocuklarınızın hoş vakit geçirebilmesi için yapılan özel alanlar çocuklarınızı da mutlu etmek için..

Ağzınızı sulandıran lezzetler ise tamamen en iyi şeflerin eseri.. Kısaca Beş Bıçak Steakhouse tüm yatırımını ve gördüğünüz her detayı sadece sizin keyifli ve lezzetli saatler geçirmeniz için planlanmış.. Açık ve net söyleyebilirim ki müşteri memnuniyetinin bu kadar ön planda olduğu başka bir mekan daha görmedim!

Beş Bıçak Steakhouse istanbul en iyi steakhouseBeylikdüzü Beş Bıçak Steakhouse – istanbul en iyi steakhouselardan biri

istanbul en iyi burgerciler arasına rahat girer

Bu arada sizde bol bol okuyorsunuzdur. Hani sağda solda, sosyal medyada ve dijital mecralarda sık sık “istanbul’un en iyi burgercileri” listeleri yapılıyor. Bu konu ile ilgili de açıkçası söylemek istediğim bir kaç cümle var. Bu listeleri yapan insanlar İstanbul‘un her noktasında yapılan tüm Burgerleri deneyimlediler mi acaba? Hiç sanmam! Bir kaç öne çıkan mekanı değerlendirip koca İstanbul‘a mal etmek ne kadar doğru olur sizin takdirinize bırakıyorum. Zaman zaman bizde listeler yapıyoruz. Fakat emin olun ki bu listeleri yaparken ilgili lezzetin denenebileceği bir çok mekanı ziyaret ediyoruz. Beş Bıçak Steak‘te bu mekanlardan yalnızca biri..

Beş Bıçak Steakhouse beylikdüzüistanbul Beş Bıçak Steakhouse – Beylikdüzü ne yenir yeme içme

Bana kalırsa Beş Bıçak Steakhouse‘da burger yemeden hiç kimse liste yapmamalı. Menülerinde yer alan 12 çeşit burger ile göz dolduran mekan Burger konusunda da İstanbul‘da rahatlıkla ilk 10’a girecek kalitede.. Ayrıca menülerinde yer alan 14 çeşit salata ile Steakhouse olmalarına rağmen vejetaryenlere de göz kırpıyorlar.

Beş Bıçak Steakhouse, beylikdüzü nerede ne yenir yeme içme

Eğer Beylikdüzü‘nde hizmet veren Beş Bıçak Steakhouse‘a daha önce gitmediyseniz mutlaka yakaladığınız ilk fırsatı değerlendirin ve gidin! Bize gerçekten teşekkür edeceksiniz.

Süpersin Beş Bıçak Steakhouse seni ayakta alkışlıyor ve tüm ekibini saygıyla selamlıyoruz.

Uğrarsanız bizi hatırlayın. Sevgiyle ve afiyetle kalın.

Mekanda bol bol videoda çektik yakın zamanda Youtube Gurmex TV kanalımızda yayınlayacağız.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Diğer İstanbul Lezzet Durakları için linke tıklayın.

Beş Bıçak Steakhouse – Kasap
Adres: Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, Nazım Hikmet Bulvarı Newista No:84-B / 177 Beylikdüzü / İstanbul
Telefon: 0212 8523003

Gurmex'i instagramda takip edin

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here