Ana sayfa Bursa Ne Yenir İçilir Bademli Et Mangal: Bursa’da Et Mangal Nerede Yenir?

Bademli Et Mangal: Bursa’da Et Mangal Nerede Yenir?

Bademli Et Mangal: Bursa’da Et Mangal Nerede Yenir?

Bademli Et Mangal Bursa yazısıyla merhaba dostlar. Birbirinden keyifli mekanları gezmeye ve sizlerle paylaşmaya çalıştığımız Gurmex Bursa lezzet turumuza hız kesmeden devam ediyoruz. Bugün babadan oğula mazisi 40 seneyi bulan ve hala ilk günkü aşk ile nefaset zanaatını sürdüren Bademli Et Mangaldayız. Bize göre burası Bursa’da en iyi et mangal restoranları arasında yer alıyor.

Bademli Et Mangal BursaBursa’da en iyi et mangal restoranları arasında

Bademli Et Mangal Mudanya yolu üzerinde hizmet veren geniş ve ferah bir müessese. Büyük ve saygın bir aile restoranı olduğu için müşterileri de bir o kadar seçkin kişilerden oluşuyor. Genel olarak aile gruplarına hizmet veren restoran bünyesinde çok büyük bir çocuk oyun alanı bulunuyor. Siz mangalınızı yellerken çocuklarınız bu oyun alanında deneyimli personellerin gözetiminde eğlenceli vakit geçirebiliyor.

Bursa’da Et Mangal Nerede Yenir?

Bursa’nın en çok tercih edilen et lokantalarından biri olan Bademli Et Mangalda tüm ızgara çeşitlerini bulabilirsiniz. Birazda Bademli Et Mangalın menüsünden bahsedelim. Servis edilen ürünlerin neredeyse tamamı süt kuzusu. Kendin pişir kendin ye konsepti ile hizmet veren müessese istenildiğinde hazır pişmiş olarak sipariş alıyor. Her masada bulunan özel yapılmış mangallarda tüm etlerinizi pişirebiliyor ve ekmeklerinizi kızartabiliyorsunuz. Etleri kendileri kesip hazırlıyorlar.

Bursa et mangal mekanları yerleri,Bademli Et MangalBursa’da et mangal nerede yenir?

Izgara menülerinde bonfile, köfte, sucuk, lokum, beyti, pirzola, kokoreç tava ve böbrek ızgara bulunuyor. Biz ilk siparişimizi çiğ etten verdik ve kendimiz yanı başımızda bulunan mangalda pişirip o zevki yaşamak istedik. Daha sonrasında ise pişmiş karışık ızgara ile lezzet resitaline devam ettik. Etler yumuşacık, içi sulu sulu ve pişirme şekli tam kararındaydı. Sucukları kendileri özenle seçilmiş baharatlar ile harmanlayarak yapıyorlar.

Bursa yeme içme yerleri Bademli Et Mangal

Bademli Et Mangal,Bursa'da yemek nerede yenirBursa’da et mangal mekanları

Mezelerin bir çoğunun lezzetini daha önce farklı yerlerde yemediğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Turşuları özel olarak restoran sahibinin annesi hazırlıyor ve turşu suyunu Uludağ’dan getirtiyorlar. Salatası, pastırmalı humusu, hersesi ve daha sayamadığımız birbirinden lezzetli mezeler tadına doyulmaz kıvamdaydı.

Bursa'da et nerede yenir,Bademli Et Mangal

Bademli Et Mangal, Bursa ne yenir içilir

Sütlü kaymaklı Kemalpaşa tatlısı ve sütlü kadayıf ile akşama noktayı koyduk. Fakat daha önce hiç yememiş olanlara Orhangazi Orhan’ın Yeri’nden özel olarak getirttikleri Duvalı tatlıyı denemelerini öneririm. Efsane bir lezzettir es geçmeyin! Böyle kaliteli ve lezzeti ön planda olduğu bir mekan için fiyat performansı gayet iyi. Alkollü mekanda kredi kartı geçiyor.

Bademli Et Mangal, Bursa'da köfte sucuk ızgara nerede yenir

Bademli Et Mangal BursaBursa’da et mangal yerleri

Uğrarsanız bizi hatırlayın.

Sevgiyle ve afiyetle kalın.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Diğer Bursa Lezzet Durakları için linke tıklayın.

Bademli Et Mangal

Adres: Nilüferköy Mahallesi, Mudanya Caddesi No: 307 Osmangazi / Bursa
Telefon: 0224 2448460
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma 10:00-24:00, Cumartesi-Pazar 11:00-01:00

Gurmex'i instagramda takip edin

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here