Avrupa’dan Amerika’ya En Güzel Yolculuklar Bu Rotada!

Yurtdışı gezilerinin kültürel, tarihsel, siyasi ve ekonomik yönden en önemli bölgesi olan Avrupa, hem ucuz tatil seçeneği arayanlar hem de birden fazla yer görmek isteyenler için ideal tercihlerin başında geliyor.

yemek-seyahatleri

loading...

 

Prag – Çek Cumhuriyeti

Avrupa turları sayesinde, küçük bir şehirde bile onlarca kültürün izine rastlayabilirsiniz.

amsterdam-seyahati-ne-yenir

hollanda-seyahati-ne-yenilir

Amsterdam – Hollanda

Birçok medeniyete ev sahipliği yapmış şehirler, ticaret yollarının üzerine kurulan ve hala tarihten izler taşıyan köyler, kilise ve camiler keşfedilmeyi bekliyor.

ispanya-seyahati-ne-yenir

Sagra da Familia, Barcelona – İspanya

Avrupa’nın en gözde yerlerinden Paris

Avrupa’yı gezmek isteyen herkesin tercih ettiği rotaların başında Fransa turu geliyor. Özellikle Paris’in dayanılmaz güzelliği ve karşı konulmaz romantik havası sayesinde aşk dolu bir gezi yapmayı isteyenlerin tercihi olan Fransa, uzun yıllardan beri de milyonlarca insanın en popüler seçeneği oluyor.

paris-seyahati-ne-yenir

Eyfel Kulesi, Paris – Fransa

Balayı turları ile de çok sık ziyaret edilen Paris dışında, Fransa’da birçok yer bulunuyor. Bordeaux’tan Montpellier’e, Avignon’dan Lyon’a kadar her biri çok farklı özellik ve güzellikte birçok şehir Fransa turlarında sizi bekliyor.

Bambaşka bir dünyayı keşfedin

Dünyadaki en yeni teknolojinin ve özgürlüğün simgesi olan Amerika, dev coğrafyası ve sunduğu sayısız seçenekle hepimizin hayallerini süslüyor. İster kuzey, ister güney olsun Amerika turları ile bu bölgeyi gezmek isterseniz, uygun fiyatlı tur alternatiflerine göz atmanızı öneririz.

amerika-ne-yenir

Los Angeles’tan Las Vegas’a dünyanın en ünlü şehirlerini görmek, ‘Büyük Elma’ olarak adlandırılan New York’un caddelerinde dolaşmak için bu yıl harekete geçin ve unutulmaz bir seyahat yaşayın.

loading...

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik

Name

Website

Phone

Facebook ile Yorum Yazın