Atom Büfe Kaş

ATOM BÜFE / KAŞ

Aperatif yiyecek seçenekleri arayanlar için Atom Büfe’yi tek geçiyorum. Nuray abla ve Hüseyin abi ailece bu küçük büfeyi işletiyorlar. Nuray abla, her şeyi kendi elleri ile büyük bir özenle hazırlıyor, kullandıkları ürünlerin tamamı da marka kaliteli ürünler..

atom-bufe-kas-2

Kendi Küçük Lezzeti Büyük Atom Büfe Kaş 🙂

Alternatifler arasında diğer büfelerde olan klişe menü seçenekleri sizi yanıltmasın. Nuray abla bildiğiniz tost, sandviç çeşitlerini size bilmediğiniz bir lezzetle sunuyor. Güleryüz ve samimi bakışlarını hissediyorsunuz. Bu işi severek yapıyorlar Hüseyin abi ile sohbet etmekte ayrı bir keyif…

atom-bufe-kas

Buzlu bardakla ayran keyfi ve tost mükemmel ötesi

Size her ürünlerini tavsiye edebilirim pişman olmadan yiyebilirsiniz. Ama bizi arada bırakma direkt isim ver derseniz Ayvalık tostu, Kumru, El yapımı ev köftesi, Susamlı kepek ekmeğinde beyaz peynirli, domatesli, biberli sandviç gözüm kapalı sayabilirim.

atom-bufe-kas-4

Nuray abla olaya çok farklı bir anlam katmış, tabuları yıkmış ve kendi lezzetini ortaya çıkartmış, yedikten sonra beğendiniz mi diye sormayı da kesinlikle ihmal etmez 😉 İsmini verdiğim menülerden 2 sini dahi yemiş olsanız ödeyeceğiniz maksimum tutar 15 TL’yi geçmeyecektir.

atom-bufe-kas-3

Kumru ve Rus salatası müthiş

Uğrarsanız bizi hatırlayın…

atom-bufe-kas-5

Hunharca Gezen Adam

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik

Name

Website

Phone

Facebook ile Yorum Yazın