Ana sayfa İstanbul Ne Yenir İçilir Ankara Sereserpe Köftecisi: Bostancı’da Köfte Nerede Yenir?

Ankara Sereserpe Köftecisi: Bostancı’da Köfte Nerede Yenir?

614
0

Ankara Sereserpe Köftecisi: Bostancı’da Köfte Nerede Yenir?

Sereserpe Köftecisi yazısı ile merhaba gözü tok karnı açlar.

İstanbul Bostancı’da hizmet veren ve çok farklı sunumu bol lezzetli köfteleriyle bize harika bir ziyafet yaşatan Ankara Sereserpe Köftecisindeyiz bu yazımızda.

Ankara Sereserpe Köftecisi BostancıAnkara Sereserpe Köfteci Bostancı

Bu Köftecide Çatal Bıçak Yasak!

Ziyaretçisine, çok eğlenceli bir yemek deneyimi sunan bu mekanda çatal bıçak yasak baştan söyleyelim. 🙂 Oturur oturmaz, bir arkadaş hemen başlıyor masanın tam ortasına yeşillikleri serpiştirmeye.

Göbek, kıvırcık, taze nane, bol roka, maydanoz, biber, taze soğan, çeri domates ve turp. Kısa bir süre sonra da közlenmiş domates ve sarımsak geliyor.

Taze taze otları atıştırırken, köfte siparişlerimizi de veriyoruz. 2 çeşit köfteleri var, acılı ve acısız diye ayırmışlar. Benim ekmeğin üzerindeki köftelerden yuvarlak olan acılı, parmak parmak olanlar ise acısız diye sunuluyor fakat acılı olanda pek de acı yok. 🙂 İkisi de gerçekten çok lezzetli.

Ankara Sereserpe Köftecisi Bostancı 1Ankara Sereserpe Köfteci Bostancı

Unutmaya yüz tutan elle yemek yemenin ne kadar keyifli olduğunu hatırladık bir kez daha. Gözümüz midemiz bayram etti ve mutlu bir şekilde ayrıldık bu enfes köfteciden.

Henüz deneyimlememiş arkadaşlar için kesinlikle tavsiye edebileceğim bir yer burası. Lokasyon da çok kolaylıkla bulunabilir. Bostancı köprüsünden sahil yoluna doğru inerken hemen 100 metre sonra sağda yol kenarında yer alıyor.

Uğrarsanız bizi de hatırlayın.

Afiyetle ve sağlıcakla kalın.

Diğer İstanbul Lezzet Durakları için linke tıklayın.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Etiketler: Kadıköy Bostancı’da ne yenir, Bostancı yeme içme, Bostancı’da nerede ne yenir, Bostancı Kadıköy yemek nerede yenir, Bostancı’da köfte nerede yenir.

Gurmex'i instagramda takip edin

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here