Ankara Sereserpe Köftecisi: Bostancı’da Köfte Nerede Yenir?

Ankara Sereserpe Köftecisi Bostancı : Bu Köftecide Çatal Bıçak Yasak!

Merhaba gözü tok karnı açlar..

İstanbul Bostancı‘daki, çok farklı sunumu bol lezzetli köfteleriyle bize harika bir ziyafet yaşatan Ankara Sereserpe Köftecisi‘ndeyiz bu yazımızda..

Ankara Sereserpe Köftecisi BostancıAnkara Sereserpe Köftecisi Bostancı

Ziyaretçisine, çok eğlenceli bir yemek deneyimi sunan bu mekanda çatal bıçak yasak 🙂 Oturur oturmaz, bir arkadaş hemen başlıyor masanın tam ortasına yeşillikleri serpiştirmeye..

Göbek, kıvırcık, taze nane, bol roka, maydanoz, biber, taze soğan, çeri domates ve turp.. Kısa bir süre sonra da közlenmiş domates ve sarımsak geliyor.

Taze taze otları atıştırırken, köfte siparişlerimizi de veriyoruz. 2 çeşit köfteleri var, acılı ve acısız diye ayırmışlar. Benim ekmeğin üzerindeki köftelerden yuvarlak olan acılı, parmak parmak olanlar ise acısız diye sunuluyor fakat acılı olanda pek de acı yok 🙂 İkisi de çok lezzetli..

Ankara Sereserpe Köftecisi Bostancı 1Ankara Sereserpe Köftecisi Bostancı

Elle yemek yemenin ne kadar keyifli olduğunu hatırladık bir kez daha.. Gözümüz midemiz bayram etti ve mutlu bir şekilde ayrıldık mekandan..

Henüz deneyimlememiş arkadaşlar için kesinlikle tavsiye edebileceğim bir yer burası.. Lokasyon da çok kolaylıkla bulunabilir. Bostancı köprüsünden sahil yoluna doğru inerken hemen 100 metre sonra sağda yol kenarında yer alıyor.

Uğrarsanız bizi de hatırlayın..

Sağlıcakla kalın..

Diğer İstanbul Lezzet Durakları için linke tıklayın.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve dünyadan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexpo ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz.


Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik

Name

Website

Phone

Facebook ile Yorum Yazın