Ana sayfa Lüleburgaz Ne Yenir İçilir Agapi Balık Restaurant: Lüleburgaz’da Rakı Balık Nerede Yapılır?

Agapi Balık Restaurant: Lüleburgaz’da Rakı Balık Nerede Yapılır?

1208
0

Agapi Balık Restaurant: Lüleburgaz’da Rakı Balık Nerede Yapılır?

Agapi Balık Restaurant ve Trakya Lüleburgaz’dan selam olsun. Trakya ve özellikle Lüleburgaz gerçekten çok başka bir yer dostlar. Lüleburgaz çok sık gelip gittiğim ve fırsat buldukça gurme restoranlarını keşfettiğim bir şehir.

Lüleburgaz ne yenir içilir Agapi Balık Restaurant

Lüleburgaz yeme içme yerleri – Agapi Balık Restaurant

Şehir diyorum çünkü Lüleburgaz Kırklareli’ne bağlı bir ilçe olmasına rağmen Kırklareli merkezinden çok daha fazla gelişmiş bir yer. Bu yazımda sizlere çok sevdiğim Lüleburgaz’da rakı bakı balık nerede yapılır sorusunun cevabını vermeye çalışacağım.

Agapi Balık Restaurant, Lüleburgaz Rakı nerede içilirAgapi Balık Restaurant – Lüleburgaz’da rakı nerede içilir?

Sosyalitenin tavan yaptığı, hayat standardının yüksekliği ve toplum bilincinin kaya gibi oturduğu Lüleburgaz bizim için Trakya’nın en özel yerleşim yerlerinden biridir.

Lüleburgaz en güzel restoranlar Agapi Balık Restaurant

Üniversite mezunu oranının %98, insan profilinin yüksek ve çağdaş çizgilerin her sokağında hissedildiği bir kentten söz ediyoruz. Aynı kalite emin olun, tüm mekanlarda ve restoranlarda da fark ediliyor. Abartmıyoruz burada gittiğimiz restoranların birçoğu hem mimari hemde lezzet olarak İstanbul ile yarışıyor. Üstelik fiyat performansları da gayet iyi.

Agapi Balık Restaurant LüleburgazAgapi Restaurant – Lüleburgaz’da rakı balık nerede yapılır?

Çoğu zaman şehrin acaba bir denizi olsa nasıl olurdu diye düşünmekten kendimizi alamazken sahil restoranlarına taş çıkartacak kalitede balık restoranları ile karşılaşmamız bizi daha da büyülüyor. Agapi Balık Restaurant bunlardan sadece birisi.

Agapi Balık Restaurant nerede yenirAgapi Restaurant – Lüleburgaz’da ne yenir?

Lüleburgaz’da Fasıl Nerede Dinlenir?

Çeşit çeşit günlük mezeleri, Çanakkale Gelibolu’dan gelen taze balıkları ve çarşamba, cuma ve cumartesi günü yapılan fasıllı eğlencesi ile göz dolduruyor.

Lüleburgaz yeme içme yerleri Agapi Balık Restaurant

Ara sıcaklardan kalamar tava, kaşarlı mantar, paçanga böreği ve kaşarlı, mantarlı, tereyağlı karidesi ve deniz mahsulleri pilavını çok sevdik. Kapanışı ise ayva tatlısı ile yaptık. Masada bir büyük zaten olmazsa olmazlardan.

Agapi Balık Restaurant, Lüleburgaz rakı balık nerede yapılırLüleburgaz’da nerede yenir?

Agapi Balık Restaurant, Lüleburgaz fasıl nerede dinlenirAgapi Restaurant – Lüleburgaz’da fasıl nerede dinlenir?

Agapi Balık Restaurant, Lüleburgaz'da ne yenirAgapi Restaurant Lüleburgaz en iyi restoranlar arasında sayılabilir

Sadece beylerden oluşan misafirler restorana maalesef kabul edilmiyor. Aslında çokta iyi yapılıyor. Çünkü insan çoğu zaman eşi dostuyla, yeri geliyor çocuğuyla huzurla sorunsuz bir yerde oturup bir şeyler yemek ve rakısını içmek istiyor. Burada bayan bayana veya aile olarak huzurla ve keyifle eğlenebileceğiniz bir ortam mevcut.

Lüleburgaz balık restoranları Agapi Balık Restaurant

Agapi Restaurant küçük ama atmosferi ve ambiyansı ile çok samimi. Kışın kapalı mekanında 14-15 masalık yerleri var. Yazın ise çok güzel ve keyifli bir bahçeye sahipler. Zaten fotoğraflardan ve videodan masal dünyasını andıran bahçesinin sıcaklığını alacağınızı tahmin ediyorum.

İki kişi için ortalama alkollü hesap 200 TL. Malumunuz tekrar tekrar çağıran mekanları çok severiz. Agapi Restaurant’ta tekrar tekrar çağıran bir mekan.

Agapi Balık Restaurant LüleburgazAgapi Restaurant Lüleburgaz Kırklareli

Uğrarsanız bizi hatırlayın.

Sevgiyle ve afiyetle kalın.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Diğer Lüleburgaz’da Ne Yenir kategorisi mekanları için linke tıklayın.

Agapi Restaurant

Adres: Yılmaz Mahallesi, Eski Kırklareli Caddesi No: 17/D Lüleburgaz / Kırklareli
Telefon: 0288 417 98 99 (Rezervasyon şart)

ÖNEMLİ UYARI: Agapi Balık Restaurant Lüleburgaz yazısında alkollü içeceklerin reklamı veya tüketicilere yönelik tanıtımı yapılmamaktadır. Alkol sağlığa zararlıdır. Gurmex Ekibi olarak içmemenizi öneririz. Gurmex.com; yalnızca gezdiği yerlerde yeyip içtiklerini ve gördüklerini paylaşan bireysel bir blog sitedir.

Gurmex'i instagramda takip edin

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here