Ana sayfa İzmit Kocaeli Ne Yenir Kokoreç Adam Gölcük: Kocaeli’de Kokoreç Nerede Yenir?

Kokoreç Adam Gölcük: Kocaeli’de Kokoreç Nerede Yenir?

Kokoreç Adam: Gölcük’te Kocaeli’nin En İyi Kokoreçini Yemeye Var mısınız?

Kokoreç Adam yazısı ile bir hafta sonu macerasına başlıyorum. Koko gecesi olacak diyorlar. Koko aşağı koko yukarı, ekibi toplayana kadar geçen zamanda gidip ne kadar koko varsa yiyecek kıvama geliyorum zaten. 🙂

Gölcük yolundan ilerliyoruz. Güzel İhsaniye karşılıyor bizi. Hemen merkezde ışıl ışıl bir sokakta 3 Kokoreç Adam tabelasıyla açlık sınırlarına gelmiş olduğum anda karşılaşıyorum. Ben burayı yazarım diyorum sonra kendi kendime.

Kokoreç Adam Kocaeli

Kocaeli’de Kokoreç Nerede Yenir?

İşlek bir caddede oldukça kalabalık ve gerçekten çok sıcak samimi bir ortam var burada. Ailece gelen kişi sayısı da oldukça fazla. İzmit merkez’in dışında kalıyor belki ama kesinlikle gidip bu mekanda kokoreç yemeye değer.

Mekanın iç tasarımı da oldukça güzel. Renkli sandalyeler ve ahşap masalarla oluşturulan salonun atmosferi oldukça sıcak.

Kokoreç Adam Gölcük

Kokoreç Adam, Kocaeli'de kokoreç nerede yenir
Kocaeli’de İzmir usulü kokoreç nerede yenir?

Kokoreç menüsüne baktığımızda sade kokoreç dikkatimizi çekiyor. Aramızda bunu sormayan da kalmıyor tabi. 🙂 Domatessiz, ızgarada parça parça dilimlenmiş İzmir usülü kokoreç diye tanımlanıyor. Ben dahil olmak üzere bizden kimse tercih etmiyor. Fakat lezzetli görünüyor. Daha sonradan bir çok müşterinin İzmir usülü kokoreç yemek için mekana geldiğini öğreniyorum.

Kokoreç Adam, Kocaeli'de İzmir usulü kokoreç nerede yenir

Standart kokoreçlerden sipariş ediyoruz. Servis gayet hızlı, çalışanlar oldukça nazik. Mekan girişinde camekanlı bir bölümde çalışanları izleme imkanı var. Usta ellerden masaya servis.

Kokoreç Adam, İzmit Gölcük'te kokoreç nerede yenir

Kokoreç Adam, Kocaeli en iyi kokoreç

İzmit Kocaeli en iyi kokoreççilerden biri

Yeni açıldığı dönemlerde kokoreççi sadece küçücük bir dükkanmış. Almış yürümüş derler ya, o şekilde büyümüş işler. Şimdi harika bir kokoreç mekanı olmuş. “Seyyardan, barakaya.. barakadan markaya..” diye de bir hikaye var dillerde. 🙂 Şimdi gerçek bir gece avcısı, müşteriyi mıknatıs gibi çekiyor adeta.

Kokoreç Adam, Kocaeli İzmit en iyi kokoreççiler
Gecelerin vazgeçilmez lezzetini bir de bu mekanda denemenizi öneririm. Kokoreç müptelalarının mutlaka uğraması gereken bir mekan. Bazı müşterilerden Marmara’nın en iyi kokorecini bu mekan yapıyor gibi duyumlar aldım. Elbette aşırı abartı buldum. 🙂 Fakat kesinlikle Kocaeli’nin, İzmit’in en iyi kokoreci Gölcük İhsaniye’de bulunan bu kokoreççide yapılıyor benden söylemesi.

Kokoreç sevmeyenler Arnavut ciğeri veya sucuk ekmeğini de deneyebilirler başarılı lezzetler.

Kokoreç Adam Gölcük Kocaeli İzmit

Ailece de gidebileceğiniz oldukça nezih bir mekan olduğunu tekrar hatırlatmak isterim.

Mutlaka deneyin.

Sevgiler.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Diğer Kocaeli Lezzet Durakları için linke tıklayın.

3 Kokoreç Adam

Adres: İhsaniye Merkez Mahallesi, Zorlu Caddesi No: 6/A Gölcük/ Kocaeli
Telefon: 0262 4355600

Gurmex'i instagramda takip edin

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here